2010: 

Nederlands kampioen in de klasse zondag gemengd t/m 17 jaar met het eerste jeugdteam van TV Heerhugowaard

Nederlands  kampioenschap ME t/m 12: laatste 16

Nederlands kampioenschap ME t/m 12 indoor: laatste 8

2011:

Nederlandse kampioenschap ME t/m 14: laatste 16

2012:

Nederlands kampioenschappen ME t/m 14 indoor: 3e/4e

Nederlands kampioenschappen ME t/m 14: laatste 16

2013:

Verliezend finalist Nederlands kampioenschappen ME t/m 16 jaar (Britt Schreuder).

ITF-ranking december 2013: 1504e

2014: 

Nederlands kampioen MD t/m 16 jaar samen met Isolde de Jong

Verliezend  finalist ITF 4 Den Haag en  ITF 4 Hillegom

Dubbel:  winnaar  ITF 2 Cairo Egypt

ITF-ranking december 2014: 202e

Deelnemer Nederlandse selectie voor de Winter- en Summercup.

2015:

Genomineerd voor de zwarte tulp: tennistalent van het jaar

Verliezend finalist Nederlands kampioen t/m 18 indoor (Liza Lebedzeva)

Nederland kampioenschap t/m 18: niet gespeeld

Nationale ranglijst ME t/m 18: 1e

ITF-ranking december 2015: 87e

Winnaar: ITF 3 Saint Cyprien France

Verliezend finalist  ITF 2 Sanxenxo Spain

Dubbel: 3/4 plaats Europese kampioenschappen Zwitserland samen met Liza Lebedzeva. Ze verloren van de latere winnaars Loloziejova en Vondrousova             (nr. 2 en 10 van de wereld).

Dubbel:  winnaar  ITF 3  Pontevedra, Spain, ITF 2 Pancevo Serbia, ITF 3 Bytom, Poland, ITF 2 Salsomaggiore Terme Italy, ITF 2 Siauliai Lithuania,                     ITF 2 Hammamet Tunisia

Orange Bowl (wereldkampioenschappen jeugd): laatste 32

Deelnemer Nederlandse selectie voor de Winter- en Summercup

2016:

Dubbel:  winnaar  ITF 1 AGL Loy Yang Traralgon Junior International, Traralgon, Australië

Hoogste ITF-ranking 2016: 61e plaats

Australian open (Grand Slam): laatste 32, Melbourne, Australië

Klosters, Switserland, kwart finale single European Junior Championships

Wimbledon (Grand Slam, The Junior Championships: kwalificatie

Roland Garros (Grand Slam)Junior French Championships: Kwalificatie (single), hoofdtoernooi (dubbel)

Italy, Salsomaggiore grade 2: verliezend finalist dubbel

$10,000 Future Alphen A/D Rijn: winnaar dubbel, kwartfinale single

$10,000 Future Rotterdam: kwart finale single, halve finale dubbel

$10,000 Future Oldenzaal: halve finale single, kwart finale dubbel

$10,000 Future Heraklion Griekenland winnaar dubbel (2 keer )

$10,000 Future Heraklion Griekenland runner-up single

Lleida, Spanje, Europese kampioenschappen landenteams (Summercup): verliezend finalist (winnaar Rusland)

2017 (het jaar van de overstap naar de senioren):

Uitverkoren voor Jong Oranje

Hoogste WTA-ranking tot nu toe (21/08/2017) plaats 577

Kampioen hoofdklasse met Heerhugowaard (ongeslagen gebleven in singel, dubbel en mix)

Verliezend dubbelfinalist ITF Antalya (15.000 dollar)

Kwartfinalist Middelburg (25.000 dollar) Nederland (o.a. door winst op Bibiane Schoofs)

Laatste 16 Horb (25.000 dollar, Duitsland

Laatste 16 Koksijde (25.000 dollar), België

Halve finalist Future Rotterdam

$15,000 Future Sharm El Sheikh Egypte winnaar dubbel